Реєстр об'єктів Яготинської міської територіальної громади

Фото без описуЯготинщина зі своєю неповторною красою, зручним розташуванням до столиці України вітає підприємців-інвесторів, які прагнуть розвивати свій бізнес та вкладати кошти у інвестиційні проєкти.

Для вас ми розкриваємо чудові можливості.

Діловим партнерам пропонуємо цікаві форми співробітництва по виробництву товарів народного споживання, переробці сільськогосподарської продукції, розвитку сфери послуг, рекреаційної та туристичної галузі.

Успіх потенційного інвестора забезпечують зручне географічне положення, сприятливі кліматичні умови, трудові ресурси, значні території, на яких можливе розміщення нових підприємств.

Міська громада розташована на межі Київської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей, налічує 41 населений пункт, розташована за 100 км від Києва, час доїзду автомобільною трасою Міжнародного значення Київ-Харків-Довжанський займає 1,5 години. По території громади проходить Південно-Західна залізниця, яка забезпечує приміське та міжміське сполучення, грузо-пасажирські перевезення.

Влада громади відкрита для співпраці та налагодження конструктивних ділових зв`язків з інвесторами, представниками ділових кіл.

Тож до вашої уваги:

1. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт Недобудоване приміщення школи с. Годунівка
  2. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт Дитячий садок с. Кулябівка
  3. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Будівля родового маєтку поміщика В.О.Закревського (засновник товариства мочемордія)
  4. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Приміщення бувшої лікарні з надвірними будівлями с. Лозовий Яр
  5. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Колишнє приміщення дитячого садка с. Ничипорівка
  6. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Будівля сільського клубу с. Озерне
  7. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт Дитячий садок с. Сотниківка
  8. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Колишнє приміщення школи з надвірними будівлями с. Фарбоване
  9. Інформаційна довідка про нежитлове приміщення-інвестиційний об'єкт. Колишнє приміщення гуртожитку Яготинського ХПП