Яготинський район, Київська область

Нерухоме майно

Приміщення не виробничого призначення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Яготин, які можуть бути реалізовані на конкурсних засадах

1. Нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 11 (другий поверх). Загальна площа приміщення – 252 м2

Приміщення знаходитися безпосередньо на Вокзальній площі (залізничний та авто вокзали), в місці масового скупчення людей.

Використовувалося як кімнати відпочинку залізничників, та було обладнано санвузлами, їдальнею. На даний час комунікації (вода, світло, газ) відключені, приміщення знаходитися в незадовільному стані та потребує повного капітального ремонту.

Міською радою оформлено та зареєстровано, у встановленому законом порядку, право власності на приміщення, як об’єкт нерухомого майна.

Включене до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні. Експертна оцінка приміщення станом на вересень 2016 року установить 630 000 грн.

2. Готель Яготинського хлібоприймального підприємства в м. Яготині по вул. Привокзальна, 23.

Будівля двох поверхова, орієнтовна загальна площа 450 м2. Стан приміщення – потребує капітального ремонту. Комунікації (вода, світло, газ) відключені. Під приміщенням знаходиться об’єкт цивільної оборони – підземне сховище.

Будівля належить до державної власності, перебуває в оперативному управлінні Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області та знаходиться на балансі ПАТ «Яготинське хлібоприймальне підприємство».

Підлягає передачі в комунальну власність міста Яготин.

Згоду на прийняття вказаного приміщення до комунальної власності  територіальної громади міста Яготин надано рішенням Яготинської міської ради від 29.03.2012  № 860-21-VІ.