Звіт про роботу КП "Комунальник" за ІІ квартал 2018 року

Дата: 24.07.2018 10:30

КП «Комунальник» виконує функції щодо щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, в тому числі утримання доріг комунальної власності територіальної громади міста.

У весняно-літній період - обкошування узбіччя доріг та територій загального користування від трави та порослі, щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста, включно територією по вул. Кільцевій (від в'їзду в місто зі сторони траси Київ-Харків до газозаправної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ») та у «Сорочому Яру».

В осінньо-зимовий період здійснюється збір та вивіз опалого листя зі всієї території міста загального користування, видалення аварійно-небезпечних дерев, розчистка дорожньої мережі комунальної власності міста від снігу та посипання доріг піскосумішшю.

На обслуговуванні у комунального підприємства знаходяться вулиці комунальної власності, протяжністю близько 164 км., дитячі ігрові майданчики у кількості 42шт. та місця загального користування у м. Яготин.

Перелік основних робіт виконаних КП «Комунальник» за ІІ  квартал 2018 року

№з.п

Вид роботи

Результат роботи

1

Видалення аварійно-небезпечних дерев 83 шт.

2

Скошування порослі трав по вул. Незалежності, Шевченка, частково Патона Євгена, Лесі Українки, паркова зона, та ін.

3

Висаджування квітів та зелених насаджень на центральній площі, Алеї слави, Калиновій алеї

4

Підготовка меморіального комплексу «Алея Слави» до відзначення Дня Перемоги (викошування порослі трав, благоустрій клумб, фарбування скульптури «Зірка», прополювання трави між плитами)

5

Висадження квітів на опорах по вул. Незалежності

6

Нанесення дорожньої розмітки - пішохідні переходи по вул. Незалежності, Каштанова Алея, пров. Довженка

7

Фарбування напівсфер поблизу зупинки «Каштани», лавочок на Алеї Слави та поблизу державного нотаріуса в центрі міста

8

Поточний ремонт та фарбування дерев'яних скульптур на Казковій галявині

9

Встановлення дерев'яної скульптури на Казковій галявині

10

Висаджування зелених насаджень на Калиновій алеї (самшит, ялівець, туї, липи) на Калиновій алеї, Алеї Слави, поблизу пам'ятника Т.Г.Шевченку

11

Висаджування дерев липи на перехресті вулиць Шевченка та Лесі Українки

12

Виготовлення та встановлення квітників на дитячих майданчиках міста

13

Скошування порості трав на дитячих майданчиках міста

14

Поточний ремонт та фарбування дитячих ігрових майданчиків

15

Встановлення дитячих ігрових будиночків на майданчику «Казка»

16

Придбано трактор МТЗ 82.1 за кошти міського бюджету

17

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

згідно графіка

18

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа, Сорочий Яр та ін.)