Участь у пленарному засіданні позачергової 22 сесії Яготинської районної ради

Дата: 08.08.2017 12:46

Фото без опису08 серпня начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату Яготинської міської ради О.М. Кудрявський взяв участь у пленарному засіданні позачергової 22 сесії Яготинської районної ради, яка відбулась під головуванням голови Яготинської районної ради В.Г.Грицая.

На порядку денному пленарного засідання депутати районної ради розглянули питання:

1. Про звіт директора КПТМ «Яготинтепломережа»  щодо підготовки до опалювального періоду 2017-2018 років.

2. Про підтримку рішення Лубенської районної ради Полтавської області VII скликання.

3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Яготинського району».

4. Про затвердження «Програми фінансового забезпечення виконання та реалізації повноважень Яготинської Районної державної адміністрації Київської області на 2017 рік».

5. Про затвердження Яготинської районної Програми розвитку онкологічної допомоги на 2017 рік.

6. Інші.