Оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 10.05.2017 11:27

Фото без опису10 травня відбулась оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький поінформував присутніх про виконання доручень, наданих головою Київської обласної державної адміністрації та про заплановані заходи Яготинської міської ради з 08.05.2017 по 14.05.2017.

Очільник міста Дзюба Н.М. наголосила, що з метою реалізації заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля, примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення 13 травня 2017 року в місті Яготин буде проведено Загальноміську Толоку.

За результатами оперативної наради міським головою Дзюбою Н.М. були надані відповідні доручення працівникам міської ради.