Гуманітарна допомога у зону Антитерористичної операції на Сході України

Дата: 19.07.2017 13:05

Фото без описуНа виконання телефонограми голови Яготинської районної державної адміністрації від 14.07.2017  № 84 щодо надання гуманітарної допомоги у зону Антитерористичної операції на Сході України, 18.07.2017 року працівники Яготинської міської ради спільно з працівниками комунальних підприємств Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК», «Яготинське ВУ ВКГ», «Комунальник», «Міськсвітло», «Ритуал» надали гуманітарну допомогу у зону Антитерористичної операції на Сході України. Було закуплено продукти харчування, засоби особистої гігієни, предмети першої необхідності та запчастини і мастила до транспортної техніки. Гуманітарну допомогу доставлено до Яготинського центру волонтерської допомоги, який очолює Громадська організація «Волонтери Яготинщини» за адресою: вул.Незалежності,87 м.Яготин.