Вклад в благоустрій міста від громадської організації «Від Родини до Родини»

Дата: 13.04.2017 13:20

Фото без описуВисловлюємо щиру подяку громадській організації «Від Родини до Родини», яка подарувала яготинцям чудові кошики з лози.  Завдяки прояву їх організаторських та творчих здібностей в місті з’явиться цікаве оформлення клумб, які будуть милувати око, як яготинців так і гостей міста та додадуть окрасу Яготину.

Тим паче, лозоплетіння - одне з найдавніших ремесел. Воно виникло, як і кераміка, раніше, ніж обробка дерева, металу, які потребували відповідних знарядь виробництва.

Також хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі нашого міста і вносять посильний внесок в покращення благоустрою. Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті як у власній домівці залежить від кожного з нас.