На порядку денному затвердження символіки територіальної громади міста Яготин Київської області та земельні питання

Дата: 17.08.2017 14:46

17 серпня відбулося засідання позачергової двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

В роботі сесії взяли участь: працівники апарату Яготинської міської ради, керівник комунального підприємства міської ради «Комунальник» А.В. Стріха, житель міста Яготин В.О. Точковий та представники засобів масової інформації.

На порядок денний засідання було винесено три питання, додатково було включено одне питання.

На початку сесії депутати розглянули депутатський запит І.М. Смаглія, земельні питання та прийняли відповідні рішення.

На сесії депутати повернулись до обговорення питання «Про затвердження символіки територіальної громади міста Яготин Київської області», оскільки на минулій двадцять другій сесії міської ради сьомого скликання, яка відбулась 10.08.2017, депутати з метою доопрацювання проекту зображення (макету) герба міста прийняли рішення про перенесення розгляду питання та внесли відповідні зміни до Положення про проведення конкурсу на створення символіки територіальної громади міста Яготин (рішення Яготинської міської ради від 28.03.2017 № 798-17-VІІ) .

Під час підготовки позачергової двадцять третьої сесії VII скликання був поданий проект зображення (макет) герба жителем міста Яготин В.О. Точковим.

В ході обговорення депутати ознайомились з символами міст Київської області.

Обговоривши питання по створенню символіки та з метою впорядкування геральдичної справи відповідно до Указу Президента України від 18 травня 2000 року, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", історичних традицій та сучасної практики депутати прийняли рішення про затвердження символіки територіальної громади міста Яготин Київської області (За даним рішенням можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради).