Слухачі практикуму опановують базові принципи законотворчої роботи

Дата: 28.04.2017 15:03

Фото без описуСьогодні, 28 квітня, заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у практикуму де учасників знайомлять з локальною нормотворчістю з організації роботи закладу охорони здоров’я, підпорядкованому Київській міській державній адміністрації. Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Аналітики Асоціації міст України знайомлять учасників практикуму з питаннями лобіювання корпоративних інтересів територіальних громад у законотворчому процесі, особливостями підготовки законопроектів, та розповідають про ВЕБ-інструментарій розробки законодавства на сайті АМУ.

Мета таких зустрічей – вивчення базових принципів законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримання практичних знань і навиків із розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, ознайомлення з роботою Верховної Ради України.