Яготинський район, Київська область

Засідання позачергової вісімнадцятої сесії Яготинської міської ради VII скликання

21 квітня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось засідання позачергової вісімнадцятої сесії Яготинської міської ради, на розгляд якої  було винесено 4 питання.

На сесії міської ради були присутні: головний лікар комунального закладу «Яготинський центр медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради «Комунальник» А.В. Стріха та «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш, жителі міста, а також представники засобів масової інформації.

На початку сесії депутати з метою реалізації пріоритетних напрямків природоохоронної роботи, стабілізації екологічної ситуації та зменшення впливу техногенних забруднень довкілля, раціонального використання природних ресурсів, захисту здоров’я населення та формування у мешканців міста екологічної культури затвердили Програму охорони навколишнього природного середовища Яготинської міської ради на 2017-2020 роки.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко наголосив, що відповідно до зазначеної програми передбачено виконання заходів:
- розробка робочого проекту «Будівництво комплексу по переробці твердих побутових відходів потужністю 7000 тон/рік по вул. Кільцева в м. Яготині Київської області» /2017 рік/;
- будівництво комплексу по переробці твердих побутових відходів потужністю 7000 тон/рік по вул. Кільцева в м. Яготині Київської області /2017-2018рр/;
- розробка робочого проекту «Нове будівництво полігону  твердих побутових відходів КП Яготинської міської ради «Комунальник» / 2018 рік/;
- озеленення вулиць на території міської ради, закупівля та висадка саджанців дерев /2017-2020 рр./;
- розробка робочого проекту з екологічного оздоровлення русла річки Ржавець /2017-2020 рр./;
- реконструкція КНС № 1 з заміною насосного обладнання за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Пирятинська 8/1 /2017-2018 рр./;
- реконструкція КНС № 2 з заміною насосного обладнання за адресою: Київська область, м. Яготин, вул. Шевченка, 121 /2017-2018 рр./;
- виготовлення робочого проекту «Реконструкція очисних споруд в м. Яготині Київської області продуктивністю 4 тис. м3/добу» /2017 рік/;
- реконструкція очисних споруд в м. Яготині Київської області продуктивністю 4 тис. м3/добу /2018-2020 рр./;
- розробка робочого проекту організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду /2018 рік/.

Надалі депутати внесли зміни до рішення Яготинської міської ради від 15.12.2016 № 641-14-VIІ «Про міський бюджет м. Яготина на 2017 рік» та до Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого рішенням Яготинської міської  ради 18.10.2016 № 578-12-VII.