Яготинський район, Київська область

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

07 червня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради, заступник голови адміністративної комісії – В.А. Галицький.

На розгляд комісії надійшов один адміністративний протокол про адміністративне правопорушення громадянкою м. Яготина, складений та направлений  Бориспільським відділом поліції ГУ НП в Київській області за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». За даною статтею на громадянку було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 1020 (тисячу двадцять) гривень (60 шістдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).