Особистий прийом громадян

Дата: 19.09.2018 15:36

Фото без опису19 вересня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Більшість питань, з якими до очільниці міста звертались яготинці, стосувалися вирішення земельних проблем, добросусідських відносин тощо.

Усі мешканці міста, які звернулися на особистий прийом до міського голови, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Наталія Миколаївна надала доручення заступникам міського голови опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала громадян щодо соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування, адресної підтримки тощо.

Жителі міста, які звернули на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук отримали роз’яснення щодо надання громадянам характеристик за місцем вимоги та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.