Проведення прямого телефонного зв'язку

Дата: 11.12.2017 15:01

Фото без описуПрямий телефонний зв'язок "Гаряча лінія" – механізм для взаємодії органів місцевого самоврядування з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

11 грудня до міської ради в телефонному режимі звернулись жителі міста Яготин з питань  розчистки вулиці Франка від снігу, відсутності електропостачання по вул. Інтернаціоналістів, руху автобуса на с. Червоне Заріччя міста Яготин. Першим заступником міського голови С.О. Овчаренком були надані відповідні роз’яснення жителям міста.

Додатково інформуємо, що за телефоном 0 (4575) 5-53-58 жителі міста мають змогу звернутись за допомогою у вирішенні проблемних питань, відповідно до чинного законодавства.