Посол США зустрілась з головою Київської ОДА

Дата: 09.02.2017 17:18

Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович зустрілася з головою Київської обласної державної адміністрації  Олександром Горганом.

В ході робочої  зустрічі, Олександр Горган поінформував  пані посла Марі Йованович про хід реформ, впровадження децентралізації та застосування нових управлінських методик в роботі органів державної влади.

Інвестиційну привабливість Київської області було продемонстровано на прикладі підприємств в Бориспільському районі: спеціалізованому фармацевтичному логістичному центрі «Біокон» та фармацевтичному заводі «Фармекс-груп» на який було здійснено робочий виїзд.

Посол США високо відзначила роботу підприємств. Під час Олександр Горган та Марі Йованович домовилися про плідну співпрацю.

Голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган користуючись нагодою подякував послу Сполучених Штатів Америки за колосальну підтримку України в період тяжкої боротьби за свободу та європейську перспективу.

За даними Київської обласної державної адміністрації