Нарада з фізичними особами-підприємцями

Дата: 11.07.2017 12:20

Сьогодні 11 липня відбулася нарада з фізичними особами-підприємцями, які займаються відкачуванням рідких нечистот з вигрібних ям мешканців приватного сектору. Нараду провела міський голова Н.М.Дзюба, за участю першого заступника міського голови С.О.Овчаренка, заступника міського голови О.І.Федини та виконувача обов’язків начальника комунального підприємства «Яготинське виробниче управляння водопровідно-каналізаційного господарства» І.І.Вишнівського. Саме керівництво водоканалу порушило питання узаконення діяльності фізичних осіб-підприємців, які скидають нечистоти у міські каналізаційні системи.

Питання було активно обговорено всіма учасниками наради та поставлено вимогу фізичним особам-підприємцям укласти договір з комунальним підприємством «Яготинське ВУВКГ» на скиди рідких нечистот у міські каналізаційні системи.