Підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо своє місто!

Дата: 03.04.2017 15:31

Фото без описуЗдавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку: наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять усі: сусіди, родичі та друзі.

Тож підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та під’їзди наших будинків, зробимо наше рідне місто ще красивішим і привабливішим.

Міська рада запрошує всіх мешканців міста прийняти активну участь в наведенні санітарного порядку та спільними зусиллями 8 квітня подбати разом про чистоту в м. Яготин!

Відповідно до Закону України «Про благустрій населених пунктів», з метою приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територій, узбіч доріг, територій підприємств та організацій, Яготинська міська рада просить мешканців міста провести прибирання території біля своїх помешкань та закріплених ділянок.