Участь у нараді

Дата: 13.08.2018 16:37

Фото без опису13 серпня 2018 року о 08:30 годині в малому залі Яготинської районної державної адміністрації відбулася апаратна нарада  при голові Яготинської районної державної адміністрації В.С. Шмигановському, участь у якій взяв виконувач обов’язків міського голови С.О.Овчаренко.

На порядку денному апаратної наради  було розглянуто та заслухано ряд питань : про завершення обмолоту ранніх зернових культур та підготовка площі під посів озимих зернових культур і озимого ріпака; про роботу служби у справах дітей та сім’ї адміністрації щодо проведення профілактичних заходів (рейдів) та підготовку до навчального 2017-2018 року; про легалізацію виплат заробітної плати та зайнятості населення в Яготинському районі.