Звіт за І квартал 2018 року комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник"

Дата: 25.05.2018 16:57

Фото без описуНа обслуговуванні у комунального підприємства знаходяться вулиці комунальної власності, протяжністю близько 164 км, дитячі ігрові майданчики у кількості 42шт. (в 2016 році - 19 шт.) та місця загального користування у м. Яготин.

Перелік основних робіт виконаних КП «Комунальник» за І квартал 2018 року:

1. Проведено видалення 83 аварійно-небезпечних дерева та кроновано 71 дерево.

2. Проведено розчистку території міста (вул. комунальної власності, тротуари, зупинки громадського транспорту та ін.) від снігу та посипання протиожеледними засобами.

3. Прибрано скошене гілля порослі по парковій зоні по вул. Незалежності (між Музичною школою і Хокейним майданчиком).

4. Проведено роботи по розчистці самосійної порослі дерев між "Хокейним майданчиком" та кафе "Стара Брама".

5. Виконано заходи щодо забезпечення твердим паливом для опалення житлових будинків, згідно звернень громадян.

6. Встановлено ворота на в'їзді на стихійне сміттєзвалище по вул. Кільцевій збоку цегельного заводу.

7. Проведено ремонтні роботи дитячих майданчиків.

8. Придбано писанки, які були розфарбовані дошкільними навчальними закладами та встановлені до відзначення Великодня.

9. Проводились роботи по викошуванню  порослі трав: вул. Незалежності, паркова зона, Алея Слави, Алея відпочинку, території поблизу пам'ятників, вулиці міста.

10. Вивезено гілля видаленого Яготинським РП по вул. Патона Євгена, Шевченка, Довженка, Дмитрівська, Мічуріна, Шкільна площа, Вокзальна, Незалежності та ін.

11. Підготовка території міста до проведення масових заходів, відзначення державних свят.

12. Спільно з мешканцями проведено суботники в мікрорайонах міста та ліквідовано стихійні смітники.

13. Проведено розчистку піскосуміші під бордюрами по вул. Незалежності.

14. Проведено побілку бордюрів, стовпів та дерев по вул. Незалежності.

15. Пофарбовано лавочки на Алеї Слави, Калиновій Алеї.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ»).