Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 13.08.2018 17:06

Фото без опису13 серпня 2018 року о 10:00 годині в залі засідань Яготинської міської ради відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням виконувача обов’язків міського голови С.О.Овчаренка з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

На оперативній нараді було заслухано звіти керівників комунальних підприємств міської ради про роботу з 06 серпня 2018 року по 12 серпня 2018 року. На нараді С.О.Овчаренко вкотре наголосив про необхідність проведення робіт по покосу трави на прибудинкових територіях, узбіччя доріг, парків, газонів, клумб, кладовищ, охоронних зон об’єктів експлуатації тощо. Також закликав кожного посадовця до виконання своїх обов’язків на належному рівні та в межах чинного законодавства. Присутніх було інформовано про розгляд питання легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення в Яготинському районі, яке було обговорено, сьогодні на оперативній нараді під головуванням голови Яготинської РДА.