Яготинський районний комісаріат очолив підполковник, Чорний Олександр Миколайович

Дата: 05.05.2017 17:07

Фото без описуЯготинська міська рада на чолі з міським головою Наталією Миколаївною Дзюбою щиро вітає з призначенням на високу і відповідальну посаду – військового комісара Яготинського районного комісаріату Олександра Миколайовича Чорного.

Це по-особливому вагома й без перебільшення знакова подія для Яготинського краю, адже майбутнє установи передусім пов’язується з іменем керівника, його авторитетом, ідеями та конкретними справами.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність, на вкрай відповідальній посаді, буде щедрою на мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани, в ім’я розвитку та збереження цілісності України. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити народу Україні та рідній Батьківщині.

Від усього серця бажємо Вам доброго здоров’я, добробуту, родинного тепла і підтримки!

Яготинський міський голова     Наталія Дзюба