Ілюмінаційна конструкція "Янголятко" в подарунок мешканцям міста від комунального підприємства Яготинської міської ради "Міськсвітло"

Дата: 14.07.2017 17:18

Комунальним підприємством Яготинської міської ради «Міськсвітло» з 03.07.2017 по 14.07.2017 проводилися роботи по виготовленню та встановленню ілюмінації «Янголятко». Власними силами підприємства, вже встановлено шість ілюмінаційних конструкцій «Янголятко» по вул.Незалежності  (на пішохідних переходах центральної частини міста від  перехрестя вулиць : Каштанова алея – Незалежності та Незалежності – Переяслівська ) на ділянці інтенсивного руху транспорту та пішоходів  в м.Яготині. Ілюмінація «Янголятко» виготовлена на металевій конструкції з світлодіодного шнура (дюралат), висота конструкції сягає 2 метри. Освітлюється ілюмінація з настанням темряви, одночасно з вуличним освітленням міста. Ілюмінаційна конструкція «Янголятко» - силует «ангела-охоронця», що попереджає водіїв транспорту про наближення до пішохідного переходу. Роботи по виготовленню та встановленню ілюмінаційних конструкцій «Янголятко» тривають. Тож, працівники комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло», ще не однією такою ілюмінаційною конструкцією порадують жителів та гостей нашого міста.