Яготинський район, Київська область

Обговорення питання щодо можливості відкриття Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області

До Яготинської міської ради надійшов лист про проведення 13 квітня 2017 року о 10:00 погоджувальної наради з обговорення питання щодо можливості відкриття Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області та забезпечення його роботи.

Дана нарада ініційована Державною міграційною службою України та відбудеться у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8, зал засідань 413) за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представників державних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування м. Яготин, Представництва УВКБ ООН в Україні.