Заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у засіданні комісії

Дата: 14.08.2017 17:43

14 серпня заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у засіданні комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ «Яготинський районний будинок культури».

На комісії були також присутні: заступник голови Яготинської районної ради О.П. Усенко, голова фермерського господарства «Наділ» В.Т. Василенко, голова громадської організації «Соціально-економічна фундація «Спадщина» І.А. Ворона, член комісії П.П. Йора, виконувач обов’язків завідувача сектору культури, національностей та релігії Яготинської райдержадміністрації С.І. Топорівська, начальник відділу страхової компанії «Європейський Союз» в м. Яготин В.І. Третяк, виконувач обов’язків заступника директора з наукової роботи КЗ КОР «Яготинський історичний музей» Л.А. Шубчинська та М.А. Павлушенко.

На голосування комісії було винесено питання щодо призначення Л.М. Климовської директором комунального закладу «Яготинський районний будинок культури» проте переважна кількість членів комісії не підтримали дану кандидатуру.