Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 04.04.2017 16:48

Фото без описуСьогодні в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів заступник голови адміністративної комісії, керуючий справами виконавчого комітету В.А. Галицький.

На розгляд комісії надійшов адміністративний матеріал про вчинення адміністративного правопорушення громадянином м. Яготина, складений та направлений Яготинським відділеням поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області за ч. 1 ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів». Адміністративна комісія прийняла рішення про притягнення правопорушника до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.