Участь у семінарі «Місцеве самоврядування: об’єднання, бухоблік, перевірки. Усе для керівника і бухгалтера»

Дата: 07.09.2017 17:49

Фото без описуСьогодні, 7 вересня секретар міської ради Т.І. Рубанчук та головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради В.М. Пантелусь взяли участь у семінарі «Місцеве самоврядування: об’єднання, бухоблік, перевірки. Усе для керівника і бухгалтера», який проходить у м. Одеса за підтримки провідного спеціалізованого видавництва України - Цифрове видавництво MCFR.

У перший день семінару «Створення і функціонування об’єднаних територіальних громад: переваги та ризики» Тетяна Іванівна Рубанчук ознайомлювалась з питаннями:
1) як об’єднуватимуться територіальні громади у 2017 році;
2) якими нормативами керуються під час об’єднання територіальних громад;
3) як функціонують бюджети;
4) що передбачає новий статус – стораста села і селища.

Головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради В.М. Пантелусь під час навчання на тему: «Бухгалтерський облік 2017 року: практичні поради» вивчала:
1) як для обліку господарських операцій застосовувати Типову кореспонденцію субрахунків;
2) за якими критеріями основні засоби перевести до інвестиційної нерухомості;
3) як обліковувати МШП за новим Планом рахунків;
4) як правильно скласти фінансову звітність та визначити фінансовий результат;
5) як оприбутковувати благодійну допомогу за новим порядком.