Шановні захисники мирного неба!

Дата: 04.08.2017 17:55

Фото без опису06 серпня ми вшановуємо захисників неба Батьківщини, які відзначають своє професійне свято – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

Формування Повітряних сил стало важливим складовим елементом подальшого розвитку Збройних Сил України. За короткий період Повітряні сили стали могутнім видом Збройних Сил, гарантом безпеки і непорушності повітряних кордонів нашої Вітчизни, спроможними якісно виконувати покладені завдання.

Сьогодні Повітряні Сили є єдиним видом Збройних Сил, який за мирного часу несе бойове чергування з протиповітряної оборони і виконує бойове завдання з охорони державного кордону України у повітряному просторі, протиповітряної оборони важливих державних об’єктів та припинення протиправних дій повітряних суден у повітряному просторі України.

Бажаю військовослужбовцям і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, звершення всіх планів  і задумів, успіхів заради зміцнення обороноздатності держави!

Упевнена, що ви своєю наполегливою службою, успіхами у професійній підготовці будете гідно продовжувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників неба Батьківщини, надійно захищати повітряні рубежі нашої держави.

Яготинський міський голова          Наталія Дзюба