Участь у семінарі на тему : «Забезпечення спроможності ефективного та раціонального формування та використання фінансових ресурсів об’єднаних громад»

Дата: 14.07.2017 18:02

Фото без опису14 липня 2017 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся семінар на тему: «Забезпечення спроможності ефективного та раціонального формування та використання фінансових ресурсів об’єднаних громад», участь у якому прийняла спеціаліст І категорії відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Яготинської міської ради В.Г.Шевчук. Семінар проходив в рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA) за участю представників обласної державної адміністрації, обласної ради, спеціалістів з фінансових питань міських рад, представників органів місцевого самоврядування Київщини. Учасники семінару ознайомилися з особливостями формування та виконання бюджету об’єднаних територіальних громад.