Урочисті заходи з нагоди 107-річниці від дня народження П.С.Непорожнього

Дата: 13.07.2017 18:12

Фото без опису13.07.2017 року біля пам’ятника нашого славного земляка Петра Степановича Непорожнього відбулися урочисті заходи з нагоди 107-річниці від дня його народження. Участь у заході прийняли : керівники району та міста - перший заступник міського голови О.І.Рудницька, міський голова Н.М.Дзюба, делегати Всеукраїнської ради ветеранів праці та енергетики, які щорічно приїжджають щоб віддати шану та повагу і згадати про трудові  досягнення та здобутки нашого земляка, а також жителі міста. Кожного року в м.Яготині  та на яготинській землі, а саме 13 липня, вшановується пам'ять з нагоди дня народження нашого славного земляка - Петра Степановича Непорожнього, великого енергетика  і творця єдиної енергетичної системи. Міський голова Н.М.Дзюба звернулася до всіх присутніх зі словами вдячності про те, що не забувають нашого славного земляка П.С.Непорожнього, що його здобутки і досягнення  залиши свій слід, не тільки по всьому світу, а  навіть і на яготинській землі у галузі розвитку енергетики. Завдяки  Петру Степановичу, на Яготинщині, в ті часи, вперше з’явилося світло. Минуло вже більше століття, але в пам’яті не одного покоління П.С.Непорожній був і залишиться взірцем наполегливої праці, яка принесла світові, високі досягнення в розвитку галузі енергетики. Присутні заходу вшанували пам'ять  про славного земляка П.С.Непорожнього та поклали квіти до пам’ятника.