Набір триває до лав патрульної поліції м. Києва

Дата: 15.05.2017 18:28

Фото без опису15 травня до Яготинської міської ради звернулись інспектор адміністративної практики УПП м. Києва, лейтенант патрульної поліції В.О. Саприкіна та інспектор патрульної поліції УПП м. Києва, сержант патрульної поліції, рота-10, батальйон-4 Ґ.І. Ревуцький з проханням розміщення на сайті Яготинської міської ради оголошення про набір до лав патрульної поліції м. Києва, який триває до 18 травня 2017 року.

Працівники Яготинської міської ради мали змогу поспілкуватись з інспектором патрульної поліції УПП м. Києва, сержантом патрульної поліції, роти-10, батальйон-4 Ґ.І. Ревуцьким про вимоги до кандидатів, етапами відбору, пропозиціями тощо.

Фото без описуТож найближчого часу читайте інтерв’ю на сторінці Яготинської міської ради.