Нарада з кандидатами у громадські інспектори з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами

Дата: 20.04.2017 17:10

Фото без описуСьогодні під головуванням першого заступника міського голови С.О. Овчаренка відбулась нарада з кандидатами у громадські інспектори з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами.

Під час наради було обговорено:

- склад комісії з питань контролю за дотриманням автомобільними перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині;

- Положення про комісію з питань контролю за дотриманням автомобільними перевізниками вимог умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині;

- форму акту обстеження за дотриманням автоперевізниками вимог умов договорів.

Фото без опису

Тож з метою упорядкування пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та організації контролю за дотриманням автомобільними перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування в м. Яготині на засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради буде винесено проект рішення "Про організацію контролю за пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом загального користування в місті Яготині".