На Яготинщині невідомі розрили могилу

Дата: 01.06.2017 18:33

Фото без опису15 травня постукало горе в сім’ю жителя м. Яготин, Володимира, він втратив свою другу половинку - дружину. Тіло жінки поховали на місцевому кладовищі № 9, яке розташовано в мікрорайоні міста «Козловщина».

31 травня на родину чекала шокуюча новина – могилу було пошкоджено. На місце події родина викликала поліцію та працівників спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал». В ході слідства було виявлено факт розриття могили. Пізніше, в ході слідства було виявлено, пошкодження верхньої частини гробу.

В поліції в першу чергу розглядають версію пограбування, оскільки на померлій не було виявлено прикрас. Наразі триває слідство.

Звертаємося до всіх жителів міста! Якщо хтось має якусь додаткову інформацію по даному інциденту чи випадково став свідком, просимо звертатися до поліції або зателефонуйте за номером 5-53-58 /приймальня міського голови Н.М. Дзюби/.