Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 29.08.2017 18:34

29 серпня в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, яке провів керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради, заступник голови адміністративної комісії – В.А. Галицький.

На розгляд комісії надійшов протокол про адміністративне правопорушення скоєний громадянином м. Яготина. Протокол складений та направлений комунальним підприємством "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за вчинення правопорушення передбаченого ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів".

За результатами голосування членами комісії на громадянина за порушення ст. 152 КУпАП було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 680 (шістсот вісімдесят) гривень (40 (сорок) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).