Робоча нарада з розгляду звіту тимчасової контрольної комісії

Дата: 01.08.2017 18:34

Сьогодні, 01 серпня 2017 року, відбулася робоча нарада з питань розгляду звіту тимчасової контрольної комісії Яготинської районної ради щодо функціонування Пункту тимчасового розміщення біженців в м. Яготині під головуванням міського голови Н.М.Дзюби.

На нараді були присутні: перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, секретар міської ради Т.І.Рубанчук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М.Кудрявський та директор Пункту тимчасового розміщення біженців в м. Яготині Бєльченко Т.В.

Всебічно обговоривши вищезазначений звіт, учасники наради прийняли рішення - ознайомити всіх депутатів міської ради зі звітом тимчасової контрольної комісії на черговому засіданні сесії.