Делегація з Республіки Польща відвідала дошкільний навчальний заклад № 4 "Пролісок"

Дата: 31.05.2017 18:37

Фото без опису31 травня на закордонних гостей чекала робоча зустріч з працівниками дошкільного навчального закладу № 4 «Пролісок» з питання розгляду реалізованого грандового проекту з термомодернізації ДНЗ за участю Міжнародної громадської організації «Фундація польсько-української співпраці «ПАУСІ».

На робочій зустрічі були присутні: міський голова Н.М. Дзюба, заступник міського голови О.І. Федина, начальник відділу освіти Яготинської райдержадміністрації М.Т. Степанченко, методист районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської райдержадміністрації О.В. Міненок, завідувач ДНЗ № 4 «Пролісок» Г.П. Добровольська та делегати з Республіки Польща: війт гміни Панкі Богдан Праскі та секретар гміни Панкі Ельжбєта Ваховскі.

Вихованці старшої групи «Зіронька» підготували для закордонних гостей флеш-моб, пісні «Україна – це ти» та віршики про місто та Україну, зокрема мама Сільвестрова Юлія з сином Богданом, 5 років розповіли чудовий вірш «Мій Яготин», а Крамар Марія, 5 років виконала музичну композицію на скрипці.

Фото без описуФото без описуФото без описуПід час зустрічі вихованці дошкільного навчального закладу № 4 «Пролісок» подарували українські сувеніри вироблені спільно з вихователями садочку.

Фото без описуПо закінченню зустрічі на делегатів чекала екскурсія по дитячому закладу.