Засдіння постійно діючої комісії Яготинської міської ради з питань надання матеріальної допомоги громадянам м.Яготина

Дата: 25.07.2017 18:51

Фото без опису25.07.2017 року  в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання постійно діючої комісії Яготинської міської ради  з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам м.Яготина, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На розгляд комісії надійшло 8 звернень громадян про надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків.Комісія розглянула всі звернення та  рекомендувала, надати матеріальну допомогу громадянам м.Яготина, які звернулися до Яготинської міської ради, відповідно до наданих пропозицій постійно діючої комісії з  винесенням на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради.