Яготинський район, Київська область

Засідання постійно діючої комісії Яготинської міської ради з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам м.Яготина

07.07.2017 року  в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання постійно діючої комісії Яготинської міської ради  з розгляду питань надання матеріальної допомоги громадянам м.Яготина, які опинилися в складних життєвих обставинах. На розгляд комісії надійшло 17 звернень громадян, з них : 14 заяв  – на лікування та придбання ліків,        3 заяви – на придбання матеріалів, у зв’язку з пожежею житлового будинку.

Комісія розглянула всі звернення та  рекомендувала, надати матеріальну допомогу громадянам м.Яготина, які звернулися до Яготинської міської ради  відповідно до наданих пропозицій постійно діючої комісії, з  винесенням на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради.