Роботи проведені протягом тижня комунальним підприємством Яготинської міської ради "Комунальник"

Дата: 14.07.2017 20:04

Фото без описуКомунальним підприємством Яготинської міської ради «Комунальник» протягом тижня  з  10.07.2017 по 14.07.2017 проводилися наступні роботи :

- щоденне прибирання сміття по центральних вулицям міста : Незалежності, Шевченка;

- обкошування порослі трави та прибирання сміття на дитячому майданчику в мікрорайоні «ПТФ»;

- благоустрій клумб по вул.Переяслівська (поблизу автобусної зупинки Підварки»)»

- обкошування порослі трави та збирання сміття поблизу озера Кирильське;

- завезення піску для облаштування місця відпочинку біля р.Супій в урочищі Сорочого Яру;

- прибирання сміття, кронування аварійних дерев поблизу зони проведення святкових заходів в урочищі Сорочого Яру;

- викошування порослі трави у  лісопарковій зоні (від Яготинської дитячої школи мистецтв до хокейного майданчика поблизу стадіону «Колос»);

- викошування порослі трави та пагонів молодих дерев  у лісопаркові зоні (місце клумби «зірка») поблизу дитячого майданчика «Рошен» біля стадіону «Колос» та до схилу р.Супій в м.Яготині.