Яготинський район, Київська область

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

11 січня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, під головуванням першого заступника міського голови, голови адміністративної комісії – С.О. Овчаренка.

На розгляд комісії надійшло три протоколи про адміністративне правопорушення скоєних громадянами м. Яготина. Протоколи складені за вчинення правопорушень передбачених ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів" та за  ч. 2 ст. 156 КУпАП "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами".

За результатами голосування були прийняті рішення про накладення адмінстягнення у вигляді штрафу на громадян, які скоїли адміністративне правопорушення.