Обдарованість - 2017

Дата: 19.05.2017 20:23

19 травня міський голова Н.М. Дзюба та заступник міського голови О.І. Федина взяли участь у святі «Обдарованість – 2017», який пройшов сьогодні у Яготинському районному будинку культури.

На огляд гостям заходу, батькам, педагогам були представлені вироби з декоративно-прикладного мистецтва, образотворчого мистецтва, паперопластики, основ дизайну одягу, української вишивки, судно– та авіамоделей, а також бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі, які залюбки демонстрували педагоги у холі будинку культури.

Розпочалась концертна програма в урочисто вбраній залі, під неонами софітів, де були присутні Яготинський міський голова Н.М. Дзюба, заступник міського голови О.І. Федина, голова Яготинської РДА О.Ф. Дерунець, перший заступник голови Яготинської РДА О.І. Рудніцька, керуючий справами Яготинської райради А.В. Саса, голови сільських рад району, директори загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних навчальних закладів, педагогічні працівники, батьки та обдаровані учні 1 – 11 класів, які були переможцями та призерами всеукраїнських, обласних етапів предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у змаганнях, творчих конкурсах, виставках, конференціях та спортивних заходах.

Романій Денис, учень Дитячої школи мистецтв, лауреат обласного концерту-конкурсу «Дебют», переможець Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Олени Вериківської, лауреат міжнародного конкурсу піаністів розпочав свято віртуозною грою на роялі.

В цей день  Яготинщина відзначала учнів, які показали високий рівень знань, які захищали честь району та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Вшановувала Яготинщина і наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з цим якнайкраще. Тож Яготинському краю є ким пишатися, він виростив потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Сьогодні керівництво міста та району нагороджувало грамотами молодь Яготинщини, а подяки вручали – педагогам та батькам.

Міський голова Наталія Миколаївна Дзюба висловила слова подяки батькам, вчителям, всім тим, хто зробив перемогу можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації. Хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей. Щиро бажала юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у справу розвитку дитячої та юнацької творчості молоді Яготинщини, надзвичайний педагогічний талант, уміння організувати на високому рівні навчальний та виховний процес та з нагоди проведення районного свята «Обдарованість – 2017» очільник міста Н.М. Дзюба вручила подяки начальнику відділу освіти Яготинської райдержадміністрації М.Т. Степанченко та директору Яготинського районного БДЮТ В.І. Лугіні.

Всі присутні насолоджувались святковим концертом: танцями у виконанні танцювального ансамблю «Барвінок» Дитячої школи мистецтв, піснями у виконанні цьогорічної випускниці Яготинського НВК № 2 Ситник Іванни та ансамблю «Віста» Дитячої школи мистецтв, а чарівний вальс подарували вихованці секції художньої гімнастики Дитячо-юнацької спортивної школи.

Тож, пам’ятаймо, що обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем.