Вітання з Всеукраїнським днем психолога

Дата: 21.04.2017 23:06

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.

Психологія - одна з наймолодших наук. Хороший психолог може надати неоціненну підтримку у важкій ситуації і допомогти досягти великих життєвих висот, тим паче один мудрець сказав, що душа людини подібна до коштовного каменя. Без належної ограновування і оправи вона не може сяяти всіма гранями. Продовжуючи його думку, розумно порівняти психолога з умілим ювеліром, який розуміючи цінність каменю, вміє створити з нього справжній скарб, відтінити його фарби.

У День психолога я хочу побажати вам гарного настрою та посмішок на кожен день, а також нових досягнень у вашій ювелірній роботі, завдяки якій душі людей грають світлом, зовсім як діаманти! Нехай у вас на серці буде завжди легко і радісно, нехай роки летять як птиці щастя, залишаючи лише хороші спогади!

Яготинський міський голова      Наталія Дзюба