Київська область, Яготинський район

Депутат Яготинської міської ради І.Смаглій "19.02.2019р. відбулися громадські слухання щодо назв вулиць мікрорайону «Південний»"

Як на мене такі «слухання» дзеркальне відображення річного звіту міського голови для двадцяти присутніх. Я запізнився на початок цього «дійства» за що перепросив. Запитав у головуючого яка процедура та регламент громадських слухань. Вичерпної відповіді я так і не отримав. Поцікавився щодо результатів голосування за мою пропозицію. Натомість отримав шквал не вдоволення посіпак міського голови. Виявляється присутніх депутатів, членів виконкому, громадських «активістів» обурило, що я як депутат міської ради від ВО «СВОБОДА» зареєстрував  подання щодо  назв вулиць мікрорайону «Південний», та  запропонував наступні назви: Степан Бандера, Роман Шухевич, Євген Коновалець, Микола Міхновський, Дмитро Донцов. Є багато питань щодо процедури проведення громадських обговорень а саме виконання вимоги ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Даний закон вимагає прийняття статуту громади і відповідне рішення Яготинської міської ради є від 19.10.2010р., але чомусь на протязі восьми років міський голова не спромоглася зареєструвати статут громади відповідно до закону. Реєстрували присутніх в спосіб ставлення плюс навпроти прізвища це таке собі ноу-хау Яготинської міської ради. Я з цього приводу задав питання юристу О. Кудрявському на що отримав геніальну відповідь що «це правильно та законно» тільки шановний юрист не уточнив якому закону, положенню або не зареєстрованому статуту громади така реєстрація відповідає.?

Разом з тим на мою думку зараз дуже важливо, щоб з ідейною спадщиною та їх практичною діяльністю знайомилися молоді покоління, бо саме від них залежить, якою буде Україна в майбутньому, але такі прояви не сприйняття українських національних героїв, не сприйняття української національної ідентичності постійно відбуваються в Яготинській міській раді. Хоча б згадати як голосувався проект рішення «Про заборону російсько-мовного продукту на території міста Яготин». Чотири рази я вносив в порядок денний сесії дане питання з них два голосування в цілому негативні і два голосування щодо внесення проекту рішення в порядок денний теж негативний. Натомість наші «патріотично» налаштовані депутати на чолі з міським головою своїм результативним голосуванням віддали у приватну власність землю московській церкві. По такому сценарію проводилось громадське обговорення. «Диригентами даної вистави» були ті самі посіпаки міського голови а саме нелюстровані регіонали та любителі «руського миру» перший заступник міського голови С. Овчаренко, заступник міського голови Л. Федина, начальник юридичного відділу міської ради О. Кудрявський, секретар міської ради Т. Рубанчук во «батьківщина», депутати В. Крутько БПП, С. Галас БПП, М. Басанець партія воля, В. Вознюк РПЛ. Цих «слуг народу» не спинила та обставина що в ці дні вся Україна вшановує пямять невинно убитих Героїв Революції Гідності, які полягли як раз таки відстоюючи ідеї та цінності за які боролися в свій час С. Бандера, Р. Шухевич, та інші національні герої України. В такий спосіб Яготинська «пята колона» поглумилася над памяттю вбитих режимом партії регіонів героїв Революції Гідності.

Слава Нації!

Депутат Яготинської міської ради від ВО «СВОБОДА»       І. Смаглій.

miskrada.org.ua