Київська область, Яготинський район

Воєводство: Сілезьке

Повіт: Клобуцький

Війт: Урсула Буяк

Термін дії Договору: укладено на невизначений термін з моменту підписання.

Метою співпраці є налагодження співпраці - це побудова дружби між громадами обох органів місцевого самоврядування.

Сторони співпрацюють у дусі поваги до прав, культури та звичаїв обох країн.

З метою реалізації цілей, договірні сторони зобов'язуються розвивати взаємне співробітництво у таких напрямках:

1. Підтримка постійних контактів та дружніх відносин між органами самоврядування для обміну досвідом роботи місцевого самоврядування.

2. Встановлення контактів між навчальними закладами, що діють в Договірних Сторонах, для кращого розуміння культури та національної спадщини обох країн, в тому числі обмін школярами та співробітництво вчителів.

3. Встановлення контактів між установами культури та їх представниками, що працюють у договірних сторонах. Ці контакти допоможуть вивчити традиції обох народів та обмінятися культурною спадщиною.

4. Спільна участь у культурній, спортивній, туристичній, рекреаційній та економічній діяльності, організованій сторонами та їх оточенням.

5. Ініціація та підтримка контактів між підприємцями, включаючи допомогу в організації ділових зустрічей та ярмарків.

6. Ініціація та пітримка контактів між мешканцями міста Яготин і сільрадою Панкі.

Офіційний сайт: www.bip.panki.pl