Міста-побратими

Угода про партнерство: 16.09.2017

Термін дії Договору: безстроково

Основні сфери співробітництва:

1. Сторони усвідомлюють, що партнерство і співробітництво між народами сприяє зближенню людей різних країн, обміну досвідом та вирішення сучасних проблем суспільства.

2. Сторони укладають Договір про взаємне співробітництво по напрямках:

- всебічний обмін в області духовності, культури і мистецтва, встановлення прямих партнерських зв'язків між установами культури;

- обмін досвідом у сфері стратегічного планування розвитку території, управління містом, благоустрою території, захисту навколишнього середовища;

- встановлення і розвиток прямих зв'язків між освітніми установами, співробітництво між молоддю та молодіжними організаціями.

3. Сторони підтримують налагодження і розвиток партнерських відносин між регіонами.

Община Дві Могили, Республіка Болгарія

Країна: Республіка Болгарія

Адміністративно відноситься до області Русе

Кмет: Божидар Димитров Борисов

Офіційний сайт: http://www.dvemogili.bg

Угода про партнерство: 28.08.2016

Термін дії Договору: укладено строком на 10 років. Він підлягає подальшому автоматичному продовженню на один рік, якщо кожна сторона-партнер не заперечить цьому шляхом письмового волевиявлення за шість місяців до закінчення відповідного строку.

Цілі договору: 1. Для систематичного і послідовного проводження лінії зміцнення миру та встановлення співробітництва між обома народами шляхом високопрофесійної та різноманітної діяльності в рамках своїх повноважень функцій та компетенції.

2. Розвивати, поширювати та поглиблювати дружні зв’язки та співробітництво між жителями муніципалітету Дві Могили і м.Яготин, в інтересах обох міст, країн і народів.

3. Обмін досвідом та взаємне ознайомлення з досягнутими успіхами в усіх сферах соціально-економічної та культурної політики між обома муніципалітетами та їх застосування в особливих та конкретних умовах обох країн. Співробітництво буде здійснюватися у наступних областях:

- удосконалення і розвиток демократичних форм управління і місцевого самоврядування;

- економічного розвитку;

- розвитку культури, науки і освіти;

- охорони навколишнього середовища, культурних та історичних цінностей;

- розвитку охорони здоров’я;

- соціальної діяльності;

- містобудування;

- спорту та туризму.

Гміна Панкі, Республіка Польща

Країна: Республіка Польща

Воєводство: Сілезьке

Повіт: Клобуцький

Війт: Урсула Буяк

Офіційний сайт: www.bip.panki.pl

Угода про партнерство: 28.08.2017

Термін дії Договору: укладено на невизначений термін з моменту підписання.

Метою співпраці є налагодження співпраці - це побудова дружби між громадами обох органів місцевого самоврядування.

Сторони співпрацюють у дусі поваги до прав, культури та звичаїв обох країн.

З метою реалізації цілей, договірні сторони зобов'язуються розвивати взаємне співробітництво у таких напрямках:

1. Підтримка постійних контактів та дружніх відносин між органами самоврядування для обміну досвідом роботи місцевого самоврядування.

2. Встановлення контактів між навчальними закладами, що діють в Договірних Сторонах, для кращого розуміння культури та національної спадщини обох країн, в тому числі обмін школярами та співробітництво вчителів.

3. Встановлення контактів між установами культури та їх представниками, що працюють у договірних сторонах. Ці контакти допоможуть вивчити традиції обох народів та обмінятися культурною спадщиною.

4. Спільна участь у культурній, спортивній, туристичній, рекреаційній та економічній діяльності, організованій сторонами та їх оточенням.

5. Ініціація та підтримка контактів між підприємцями, включаючи допомогу в організації ділових зустрічей та ярмарків.

6. Ініціація та пітримка контактів між мешканцями міста Яготин і сільрадою Панкі.

Місто Переяслав, Україна

Засноване: 1943

Країна: Україна

Регіон: Київська область

Мер: Вячеслав Володимирович Саулко

Офіційний сайт: http://phm.gov.ua

Угода про партнерство: 03.12.2019

Термін дії Договору: безстроково

Рішення: Про укладання Угоди про співробітництво і партнерство між містом Яготин і містом Переяслав Київської області від 03.12.2019 № 2361-56-VII РішенняДодаток

Метою співпраці є зміцнення дружніх зв'язків, розширення спектру партнерських рівноправних взаємовідносин, вирішенню культурних, соціальних, економічних, екологічних питань, а також плідна співпраця та обмін досвідом між депутатським корпусом та працівниками місцевого самоврядування.

Основні сфери співробітництва:

• економіка;
  • туризм;
  • культура;
  • мистецтво;
  • спорт;
  • освіта;
  • охорона здоровя;
  • розвиток громадянського суспільства;
  • культурна сфера та благоустрій;
  • залучення інвестицій.