Київська область, Яготинський район

Відео новини

День КМРВ РЄ в рамках ХV форуму - завершальна сесія ОНЛАЙН

Відбулася завершальна сесія Дня Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи на ХV Українському муніципальному форумі. Нагадаємо, День Конгресу проводиться в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Читати більше про день Конгресу.

14:09 20.06.2019

XV Український муніципальний форум в Одесі ОНЛАЙН

XV Форум продовжує багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

13:57 20.06.2019

Звіт Яготинського міського голови за 2018 рік /відео/

Шановні яготинці! Завершився ще один рік нашої спільної праці, перегорнуто ще одну сторінку історії Яготина, історії, яку ми творимо з вами разом. Сьогодні я звітуюся перед вами вже восьмий раз поспіль.

17:10 26.03.2019

Міжнародний Саміт мерів /ВІДЕО/

9 жовтня розпочав свою роботу Міжнародний Саміт мерів (IMS) в якому бере участь Яготинський міський голова Н.М. Дзюба.

11:08 10.10.2018

Засідання позачергової тридцять першої сесії Яготинської міської ради VII скликання /відео/

25 січня у залі засідань міської ради відбулось засідання позачергової тридцять першої сесії, на якій були прийняті надзвичайно важливі для громади та забезпечення життєдіяльності міста питання.

10:04 29.01.2018