Оголошення, анонси

Навчальні вебінари

Запрошуємо ветеранів та ветеранок, які хочуть долучитися до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на цикл з 12 навчальних вебінарів з підготовки до участі в суддівстві ігор та змагань «Військовий терен – Джура Оборонець».

11:23 15.01.2021

Про скликання позачергової четвертої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження Яготинської міської ради від 11.01.2021  № 1 "Про скликання позачергової четвертої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання" 14 січня 2021 року об 11:00 годині в залі Яготинської міської ради відбудеться засідання позачергової 4-ї сесії Яготинської міської ради восьмого скликання.

11:39 13.01.2021

До уваги громадян! Видача талонів для пільгового проїзду у міському автотранспорті

Яготинська міська рада повідомляє, що з 11 січня 2021 року розпочнеться видача талонів для пільгового проїзду у міському маршрутному автотранспорті загального користування м. Яготина на І квартал поточного року особам, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, та пенсіонерам за віком, які зареєстровані в населених пунктах в адміністративних межах Яготинської міської ради: м Яготин, с. Червоне Заріччя та с. Соколівшина.

14:24 04.01.2021

Про скликання позачергової третьої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження Яготинської міської ради від 11.12.2020  № 59 "Про скликання позачергової третьої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання" 24 грудня 2020 року об 11:00 годині в залі Яготинської міської ради відбудеться засідання позачергової 3-ї сесії Яготинської міської ради восьмого скликання.

10:28 21.12.2020