Оголошення громади

15 Березня, 2024 р., 12:22
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності: Нове будівництво комплексу з проведення профілактичного карантинування та вирощування свиней на території Яготинської територіальної громади Бориспільського району Київської області (за межами населеного пункту).
15 Березня, 2024 р., 10:33
Яготинська міська рада оголошує конкурс оцінювачів з визначення ринкової (оціночної) вартості об’єктів комунальної власності Яготинської міської територіальної громадии для цілей передачі в оренду через аукціон, продажу земельних ділянок шляхом викупу
15 Березня, 2024 р., 10:31
Яготинська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна: громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (спортивна споруда «Стадіон Кристал»), що розташований за адресою: вулиця Хмельницького Богдана, будинок 1 а, місто Яготин, Бориспільський район, Київська область.
12 Березня, 2024 р., 09:26
Всіх охочих, хто прагне соціально-культурного розвитку Яготинщини, запрошуємо до участі в конкурсі на створення туристичного логотипу Яготинської міської територіальної громади.
12 Березня, 2024 р., 09:05
Жителів громади та всіх охочих запрошуємо до участі в конкурсі «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади».
26 Лютого, 2024 р., 12:37
Яготинська дільниця Переяслав-Хмельницького УЕГГ Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє, що у період з 04.03.2024 по 22.03.2024, у зв’язку з проведенням робіт з випробування на щільність повітря 500 мм вод.ст. ввідних та внутрішніх газопроводів, буде тимчасово припинено газопостачання дво- та багатоквартирних житлових будинках м. Яготина і с.  Черняхівка згідно графіка, що додається.
05 Лютого, 2024 р., 12:29
Інформація про підсумки конкурсу оцінювачів з проведення оцінки майна комунальної власності Яготинської міської територіальної громади, з метою передачі в оренду на аукціоні та викупу , який відбувся 05.02.2024 року
05 Лютого, 2024 р., 09:14
Розпочато прийом пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.
02 Лютого, 2024 р., 11:34
Переяслав-Хмельницьке УЕГГ ТОВ "Газорозподільні мережі України"  повідомляє Вас про те, що у період з 02.02.2024 по 29.02.2024 в Яготинській міській територіальній громаді буде проведено планові зупинки дво- та багатоквартирних житлових будинків для проведення випробування на щільність повітрям 500 мм.вод.ст ввідних та внтрішніх газопроводів згідно наданого графіку.
26 Січня, 2024 р., 09:00
Відповідно до Указу Президента України від 27 березня 1998 р. № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 1998 р. № 1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» (далі – Постанова) та інших законодавчих актів у всіх областях були створені Фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з метою поліпшення житлових умов сільських мешканців через державну програму «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» на регіональному рівні через програму «Власний дім».