A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Послуга

НАДАННЯ ВИТЯГУ В ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ
 
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСЛУГИ
 
- Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в паперовій формі (Додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5). 
- Документ (копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, або квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку), що підтверджує внесення плати за надання витягу. 
- У разі подання запиту представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження. 
Під час подання запиту про надання витягу запитувач пред’являє документ, що посвідчує його особу. Документом, що посвідчує особу, є паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспортний документ іноземця, посвідчення особи без громадянства, посвідка на постійне або тимчасове проживання. 
Заявник може отримати відомості про хронологію реєстраційних дій шляхом отримання витягу з відомостями про хронологію таких дій з подальшим отриманням витягів з Єдиного державного реєстру на дату, яка передує даті певної реєстраційної дії, та на дату цієї реєстраційної дії.
 
РОЗМІР ТА ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ПЛАТИ ЗА АДМІНІСТРАТИВНУ ПОСЛУГУ
 
Вартість послуги: Адміністративна послуга є платною. 
Адміністративний збір за витяг в паперовій формі становить 90 грн. 

Термін надання послуги: Витяги в паперовій формі надаються протягом 24 годин після надходження запиту без урахування вихідних та святкових днів. 
Отримувач платежу Ягот. УК /Яготин/22012700
Банк одержувача:   Казначейство України (ЕАП)
Код класифікації доходів бюджету   22012700
Рахунок: 34314300141178; МФО: 899998;
ЄДРПОУ: 37341116
Плата за надання витягу з ЄДР 

Кому надається: юридична особа, фізична особа 
 
ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ (ДЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПОВНЕННЯ)
 
 
ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ УКРАЇНИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЮТЬ НАДАННЯ ПОСЛУГИ
 

Закон України від 21.05.1997 № 280/97 “Про місцеве самоврядування в Україні” (стаття 38, частина 1, пункту “б”, підпункт 7-8). 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1133 “Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки”. 

Наказ Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 “Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

«Порядок функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», затверджений наказом Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557.
 
ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ
 
Запит про надання витягу в паперовій формі подається запитувачем державному реєстратору особисто або надсилається поштовим відправленням.
 
РЕЗУЛЬТАТ ПОСЛУГИ
 
1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. 
2. Повідомлення про відмову у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців направляється державним реєстратором. 
Разом з повідомленням про відмову в наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у паперовій формі з підстав, наведених в абзацах другому та третьому пункту 9 розділу ІІ Порядку, або у разі внесення плати не в повному обсязі запитувачу повертається документ, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей. 
Витяги надаються у паперовій, електронній формі або поштовим відправленням
 
МІСЦЕ НАДАННЯ ПОСЛУГИ
 
Відділ реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади Яготинської міської ради 
07700, м. Яготин Київської області, вул. Каштанова Алея, 1, прим. 3. 
 
Прийомні дні: 
Середа: з 9.00 до 18.00 (з 13.00 до 13.45 перерва на відпочинок) 
П’ятниця: з 9.00 до 13.00 
 
Телефон: (04575) 5-65-11 
E-mail: yagotinvr@ukr.net 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень