УВАГА ! КОНКУРС  «Кращий благоустрій територій серед підприємств, установ, організацій та закладів торгівлі м.Яготина»

Дата: 01.08.2017 09:54

Фото без описуЗгідно рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 27.07.2017  № 102 , оголошується конкурс  «Кращий благоустрій  території серед підприємств, установ, організацій та закладів торгівлі м.Яготина».

До уваги береться впорядкування та озеленення території, покращення санітарного стану будівель і прилеглих територій, розміщення малих архітектурних форм, що належать підприємству, організації чи торговому закладу.

Конкурс триватиме з  1 серпня до 10 вересня 2017 року. Запрошуємо всіх керівників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців торгових закладів до участі у конкурсі. Переможців конкурсу буде нагороджено під час святкових заходів з нагоди Дня міста Яготина.