Українсько-німецький форум "Рішення для підвищення ефективності водного господарства України" в Києві

Дата: 30.10.2018 10:42
Кількість переглядів: 610

Фото без опису22-23 листопада у м. Києві відбудеться українсько-німецький форум та коопераційна біржа на тему "Рішення для підвищення ефективності водного господарства України". Захід проводять Асоціація «Укрводоканалекологія», Німецька Асоціація води, стічних вод та відходів та компанія DREBERIS GmbH за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини.

Метою проведення форуму є обговорення актуальної ситуації в галузі водного господарства України та визначення можливих шляхів вирішення існуючих проблем та підвищення ефективності галузі. В рамках заходу також заплановано проведення двосторонніх бізнес-переговорів для налагодження контактів та співпраці.

Крім того, сім німецьких підприємств презентують свої компанії та інноваційні технології для підвищення ефективності водного господарства України. Форум проводиться в рамках програми «Виставка досягнень провідних німецьких підприємств галузі водного господарства в Україні та Республіці Молдова» за дорученням Німецького Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

Організатори запрошують представників органів місцевого самоврядування до участі у заході. Термін реєстрації до 09.11.2018 за посиланням.

За інформації Асоціації міст України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора