Комісійний виїзд по зверненням громадян

Дата: 07.10.2017 10:50

Фото без опису05.10.2017 було проведено комісійний виїзд по зверненням громадян. На звернення громадян, що проживають по вулиці Івана Богуна  м. Яготин, було обстежено ділянки дороги, які становлять особливу небезпеку для життя і здоров'я учасників дорожнього руху, та надано роз’яснення щодо механізму вирішення проблеми обмеженої видимості небезпечного повороту.

Громадянам, що проживають по вулиці Ціолковського м. Яготин, комісією пояснено щодо дотримання державних будівельних та пожежних норм під час спорудження тимчасової споруди (навіс). Також наголошено на дотриманні правил благоустрою та утримання територій в м. Яготин під час облаштування оглядових колодязів.

Жителям міста Яготина нагадуємо, що згідно п.п. 5.5.7. «Правил благоустрою та утримання територій у м. Яготині» забороняється завалювати ґрунтом, будівельними матеріалами та іншими сторонніми предметами люки інженерних мереж.

Порушення зазначених правил тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності.