Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату Яготинської міської ради

Дата: 16.04.2018 10:00

Фото без опису

16 квітня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Начальники відділів апарату міської ради, керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради та директор стадіону «Колос» доповіли про стан виконання доручень міського голови та  про виконані роботи за період з 09 по 15 квітня 2018 року.

Зокрема, керівник КП «Комунальник» А. В. Стріха зазначив, що працівниками підприємства заплановано на наступний тиждень побілку дерев.

Андрій Вікторович додав, що окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані.

Керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш повідомив, що працівниками житлово-експлуатаційної контори виконувалися роботи по зверненнях громадян; ремонту мереж електропостачання по вул. Незалежності, 18,22, Дарницька, 41, Мічуріна, 73; відновлення роботи систем водопостачання по вул. Каштанова Алея, 2; ремонту ліфтів по вул. Винниченка, 19, Незалежності, 22, 130; прочистки загально будинкових  фільтрів водопостачання в мікрорайоні «Каштани»; вивезення гілля, негабаритних відходів та твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків.

Керівник КП «Яготинське ВУ ВКГ» М.І. Дзюба зазначив, що працівниками водопровідно-каналізаційного господарства проводились профілактично-ремонтні роботи на фільтрах; ремонтні роботи по зверненнях громадян; ліквідовано аварію на території ВК «Прогрес» та вирішувалися інші питання виробничої діяльності.

Також, Микола Іванович наголосив, що з 23 квітня буде проводитись промивання систем водопостачання міста. Вся інформація щодо графіку промивання по місту буде розміщена в засобах масової інформації.

Керівник КП «Міськсвітло» В.М. Білаш наголосив, що працівниками комунального підприємства завершено  роботи по заміні ліхтарів на світлодіодні в мікрорайоні «Комбікормовий завод» та продовжуються надалі по житловим масивам міста.

Також Володимир Миколайович надав розрахунок  економічного ефекту споживання електричної енергії по  вул. Драгоманова :

23шт. x 0,2 кВт=4.6кВт/год  x 2793год/рік=12848кВт/рік

27шт. x 0.05 кВт.= 1,35кВт/год  x 2793год/рік = 3770кВт/рік

12848кВт – 3770кВт =9078кВт x 2.45грн./кВт = 22241грн./рік

Всі інші комунальні підприємства продовжують роботу в штатному режимі.