Участь у громадських обговореннях

Дата: 20.05.2019 11:35
Кількість переглядів: 504

Фото без опису17 травня 2019 року в Київській обласній раді відбулося громадське обговорення бюджету розвитку Київщини на 2019 рік та змін до перспективного плану об’єднання територіальних громад Київської області. Участь у обговоренні прийняли міський голова Наталія Миколаївна Дзюба та депутати Яготинської міської ради.

В своєму виступі Наталія Миколаївна критично зауважила про те, що керівництву обласної ради варто більше уваги приділяти стану реалізації раніше прийнятих обласних програм та активніше консультуватися з органами місцевого самоврядування в питанні внесення змін до них. Оскільки непоодинокими є випадки, коли затверджене обласними програмами фінансування йде в розріз зі змінами, які вносяться до обласного бюджету, що в свою чергу фактично унеможливлює їх реальне виконання.

Зокрема яскравим прикладом такого стану речей є повна відсутність фінансування поетапних заходів, спрямованих на проектування та будівництво в Яготинському районі полігону ТПВ в 2017-2019 роках, реалізація яких передбачалася "Програмою поводження з твердими побутовими відходами у Київській області на 2017-2020 роки".

Як наслідок, на даний час жоден з пунктів програми не виконано, а перспективи їх подальшого фінансування не зрозумілі.

За результатами участі у громадських обговореннях міським головою було надано ряд доручень працівникам апарату Яготинської міської ради. Зокрема, проаналізувати прийняті Київською обласною радою програми щодо виділення коштів на окремі округи, звернутися до депутатів обласної ради з метою взяття під особистий контроль виділення коштів на місто Яготин та Яготинський район.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора